100YXH82MEFCG412.5X16
MFR.Part #
100YXH82MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1596368
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 16mm 180mΩ 263.5mA@120Hz 5mm 82uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS