400LEX4.7MEFC10X12.5
MFR.Part #
400LEX4.7MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1585229
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.5mm 4.7uF 400V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS