25PK4700MEFCGC16X25
MFR.Part #
25PK4700MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C6373062
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 25V 25mm 4700uF ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS