100YXA100MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100YXA100MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C2843223
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS