50MXC8200MEFCSN35X30
MFR.Part #
50MXC8200MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1607169
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4.14A@10kHz 50V 8200uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS