LGNW6181MELZ40
MFR.Part #
LGNW6181MELZ40
JLCPCB Part #
C1588465
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 420V 910mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS