LKG1K122MESZBK
MFR.Part #
LKG1K122MESZBK
JLCPCB Part #
C3721280
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 2.45A@120Hz 22mm 40mm 80V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS