450VXK330MEFCSN30X30
MFR.Part #
450VXK330MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C2843276
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 30mm 30mm 330uF 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS