50USC3900MEFCSN22X30
MFR.Part #
50USC3900MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3721871
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.72A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 3900uF 50V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS