25YXH1000MEFC16X16
MFR.Part #
25YXH1000MEFC16X16
JLCPCB Part #
C1597307
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.164A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 16mm 25V 42mΩ 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS