10YXJ1000MFFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10YXJ1000MFFC10X12.5
JLCPCB Part #
C2905933
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS