50USC2200MEFC20X25
MFR.Part #
50USC2200MEFC20X25
JLCPCB Part #
C6689481
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.07A@120Hz 20mm 2200uF 25mm 3000hrs@85℃ 50V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors