LGX2E681MELZ50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2E681MELZ50
JLCPCB Part #
C1588501
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 250V 3A@50kHz 5000hrs@105℃ 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS