50MXG4700MEFCSN25X30
MFR.Part #
50MXG4700MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605255
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS