250MXG270MEFCSN20X30
MFR.Part #
250MXG270MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1137051
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.36A@120Hz 10mm 20mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS