35YXS2700MEFC18X25
MFR.Part #
35YXS2700MEFC18X25
JLCPCB Part #
C5114856
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.198A@120Hz 25mm 2700uF 35V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS