25MXC4700MEFCSN20X25
MFR.Part #
25MXC4700MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1600494
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8975A@10kHz 10mm 20mm 25V 25mm 3000hrs@105℃ 4700uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS