16NXA470MEFC10X16
MFR.Part #
16NXA470MEFC10X16
JLCPCB Part #
C1595433
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 16V 16mm 262mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS