250BXC56MEFCG412.5X20
MFR.Part #
250BXC56MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1597983
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 20mm 250V 432mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS