LGW2D681MELB25
MFR.Part #
LGW2D681MELB25
JLCPCB Part #
C1665386
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 3.08A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS