35ZLJ47M5X11
MFR.Part #
35ZLJ47M5X11
JLCPCB Part #
C432384
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS