475MXH180MEFCSN25X40
MFR.Part #
475MXH180MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3722906
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 475V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS