ALC80D153BD025
MFR.Part #
ALC80D153BD025
JLCPCB Part #
C6123451
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 25V 25mm 4.73A@100Hz 40mm 6000hrs@105℃ 81mΩ@100Hz ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS