200CFX100MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200CFX100MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1650678
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 16mm 200V 25mm 5000hrs@105℃ 560mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS