100YXM3R3MEFR5X11
MFR.Part #
100YXM3R3MEFR5X11
JLCPCB Part #
C440828
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 11mm 2mm 3.3uF 5mm 60mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS