400VXH330MEFC35X25
MFR.Part #
400VXH330MEFC35X25
JLCPCB Part #
C1608397
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.36A@120Hz 10mm 25mm 330uF 35mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS