450VXR100MEFCSN30X30
MFR.Part #
450VXR100MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1605750
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 30mm 30mm 450V 640mA@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS