100YXH180MEFC12.5X25
MFR.Part #
100YXH180MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1596930
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 180uF 25mm 437.5mA@120Hz 5mm 96mΩ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS