400SXC100MEFCSN30X25
MFR.Part #
400SXC100MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3722467
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V 590mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS