450VXG390MEFCSN30X50
MFR.Part #
450VXG390MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1588218
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 1.98A@120Hz 10mm 30mm 390uF 450V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS