ESMQ401VSN681MR50W
MFR.Part #
ESMQ401VSN681MR50W
JLCPCB Part #
C1650635
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 4.2328A@50kHz 400V 50mm 680uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS