400USG330MEFCSN25X40
MFR.Part #
400USG330MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1606670
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.9A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS