250WXA100MEFC18X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250WXA100MEFC18X25
JLCPCB Part #
C1600193
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 451mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS