450MXK820MEFCSN35X50
MFR.Part #
450MXK820MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1580452
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.59A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 820uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS