400LLE6.8MEFCT810X16
MFR.Part #
400LLE6.8MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1596741
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 20000hrs@105℃ 400V 5mm 6.8uF 85mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS