35YXS330MEFC10X12.5
MFR.Part #
35YXS330MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5114860
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 665.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS