400HXC150MEFCSN25X35
MFR.Part #
400HXC150MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C5500525
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 400V ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS