250MXG270MEFCSN22X25
MFR.Part #
250MXG270MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1582592
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 22mm 250V 25mm 270uF 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS