25YXG1000MEFCGA12.5X20
MFR.Part #
25YXG1000MEFCGA12.5X20
JLCPCB Part #
C1597486
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.14A@120Hz 1000uF 12.5mm 20mm 25V 35mΩ 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS