450MXK820MEFCSN30X60
MFR.Part #
450MXK820MEFCSN30X60
JLCPCB Part #
C1580458
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.77A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 60mm 820uF ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS