16ZLH1500MHFCT810X20
MFR.Part #
16ZLH1500MHFCT810X20
JLCPCB Part #
C2843238
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 16V 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS