450MXK560MEFCSN35X40
MFR.Part #
450MXK560MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C3721482
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.15A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 450V 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS