50TZV22M6.3x6.1
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50TZV22M6.3x6.1
JLCPCB Part #
C473196
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 165mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 50V 6.1mm 6.3mm 880mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS