B43508B2188M82
MFR.Part #
B43508B2188M82
JLCPCB Part #
C1610975
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1800uF 200V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS