450VXH100MEFCSN22X25
MFR.Part #
450VXH100MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C2940698
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 100uF 10mm 22mm 25mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS