100LSW2700MEFC36X63
MFR.Part #
100LSW2700MEFC36X63
JLCPCB Part #
C1613354
Package
Bolt,D36xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.7mm 2700uF 3.74A@10kHz 3000hrs@105℃ 36mm 63mm ±20% 螺栓,D36xL63mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS