10MXC18000MEFC25X30
MFR.Part #
10MXC18000MEFC25X30
JLCPCB Part #
C1606406
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 18000uF 2.691A@10kHz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS