500MXG270MEFCSN35X40
MFR.Part #
500MXG270MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1137070
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.62A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 500V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS