350MXC180MEFC22X40
MFR.Part #
350MXC180MEFC22X40
JLCPCB Part #
C1609788
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.288A@10kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 350V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS