450MXH180MEFCSN25X28
MFR.Part #
450MXH180MEFCSN25X28
JLCPCB Part #
C472893
Package
Plugin,D25xL28mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 28mm 450V ±20% 插件,D25xL28mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS